درباره من

عکس علی یزدیعلی یزدی هسنم متولد 5 تیر 1368 و ساکن تهران هستم !

در وب گشت مسائل مربوط به فناوری اطلاعات و تکنولوژی را به گونه ای وبلاگ مانند می نویسم. البته اکثر نوشته ها راست کار طراحان وب و بلاگ نویسان است. امیدوارم که مفید ارزیابی کنید.

چرا وردپرس.کام ؟

در مورد دلیل استفاده من از سرویس وبلاگ نویسی وردپرس.کام باید بگم که شاید در ابتدا خیلی اتفاقی و فقط , فقط برای آنالیز امکانات این سیستم وبلاگ دهی بود اما بعد از آن با دیدن امکانات این سیستم که در زیر به مهمترین آن ها اشاره کرده ام ماندگار شدم !

1. وردپرس.کام رایگان است و راه اندازی آن خیلی ساده است.
2. از سیستم وبلاگ نویسی وردپرس استفاده می کند و تمامی عملیات نصب , بروزرسانی , جلوگیری از هرزه نگاری و … توسط مدیران متخصص این سرویس انجام می شود.
3. مجموعه کاملی از افزونه های مورد نیاز به صورت پیش فرض بر روی آن نصب است.
4. نشان دادن این که هر کس در وردپرس.کام وبلاگ نویسی می کند سیاسی نیست و ممکن است سرش در لاک خود و دنیای خود باشد ! ( پس لطفاً فیلترینگ را حداقل موردی کنید )
5. دیگر نگارن کم بودن پهنای باند و سرعت انتقال داده های هاستیگ وبلاگ خود نیستم ( وردپرس.کام بر روی چند هاست از قوی ترین هاست های جهان است )
6. بسیاری از مطالبی که می نویسم در مورد WordPress است.
7. زیادی معروف نشیم :d

پس اگر دوست دارید می توانید با عضویت در وردپرس.کام شما هم یک وبلاگ برای خود داشته باشید.

البته اگر شما می خواهید به صورت حرفه ای وبلاگ نویسی کنید باید کمی در انتخاب وردپرس.کام درنگ کنید. از مسال بهینه سازی وبلاگ برای موتورهای جستجوگر ( SEO ) گرفته تا توسعه امکانات موجود در وبلاگ خود ( مثلاً اجازه استفاده از کدهای جاوا اسکریپت و یا نصب افزونه های اضافی در این سیستم به شما داده نمی شود و تبلیغات تا زمانی که روزانه پایین 25000 نفر بازدید کننده داشته باشید ممنوع است و … )