در تویتر بجنگید و خون بریزید با tweefight


tweefightیادش بخیر آن روز ها که تویتر آمد ( منظور سال 2006 است ) با آن چهره معصومانه پرنده کوچک آبی رنگ که تنها 140 کلمه در آن می شد اختلات کرد. اما این روزها همان پرنده کوچک آبی رنگ بالاتر از هر عقابی در پهنای وب در حال پرواز است و صدها امکان مختلف توسط اشخاص و شرکت های مختلف برای آن ساخته شده است. یکی از این امکان ها که در این مطلب به معرفی آن می پردازیم از بازی های آنلاینی است که با داشتن یک شناسه تویتری می توانید با هر یک از دوستان خود تنها با یک کلیک بجنگید !

کافی است به سایت tweefight بروید و در کادر You  شناسه تویتری خود و در کادر Archenemy شناسه تویتری جنگنده مقابل را تایپ کنید. حال با کلیک بر روی گزینه Fight بعد از 3 ثانیه نتایج جنگ شما نمایش داده می شود. همچنین امکان تویت کردن نتایج جنگ در تویتر خود وجود دارد برای این منظور از لینک tweet this که در نتایج جنگ نمایش داده می شود استفاده کنید.

tweefight For Online Game Twitter

اما چگونه نتایج این جنگ ها محاسبه می شود؟ سایت tweefight از سایت tweerank کمک می گیرد تا امتیاز هر کاربر را مشخص کند اما سوال اینجاست که tweerank چگونه به هر کاربری امتیازی می دهد؟ خوب بر اساس تعداد تویت ها , دنبال کننده ها , دنبال شوندگان , تعداد لینک به اشتراک گذاشته شده توسط شما در تویتر , پاسخ , تعداد جنگ های پیروز شده و چند میزان دیگر که به صورت روزیانه امتیاز شما را مشخص می کند.
حال تا دیر نشده پیشنهاد می کنم به tweefight رفته و با itgasht بجنگید !

tweefight itgasht Fight

اگر دسترسی به کارت اعتباری دارید می توانید بازی tweefight را برای iPhone خود از فروشگاه اپل خریداری کنید یا با خرید Power code ها و وارد کردن آن در قسمت Power code در هنگام جنگ نیروی بیشتری داشته باشید.

, ,